Analisti shqiptar: Mjafton kjo pyetje për të shkatërruar Edi Ramën

“Edi Rama thotë kam bërë shumë, por mjafton vetëm një pyetje që e shkatërron: Më thuaj një investim të madh që ke sjellë në Shqipëri në 6 vite?” Kështu u shpreh analisti Armand Shkullaku në emisionin “I Ftuari” të Endri Xhafos në A2 CNN, teksa komentoi situatën politike në vend dhe qeverinë “Rama”. Ai shkoi edhe […]

The post Analisti shqiptar: Mjafton kjo pyetje për të shkatërruar Edi Ramën appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *