“Astiri”/ Policia: 26 të proceduar, u qëlluam me gurë e molotov

Policia e Tiranës ka njoftuar se 26 persona janë proceduar penalisht pas përplasjes me forcat e rendit gjatë shembjes së 33 banesave ditën e sotme në zonën e Astirit. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, Policia thotë se efektivët janë qëlluar me gurë, sende të forta dhe bomba molotov. Pesë punonjës policie mbetën të […]

The post “Astiri”/ Policia: 26 të proceduar, u qëlluam me gurë e molotov appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *