Bayern i befason të gjithë, surprizon me trajnerin e ri

Nga Massimiliano Allegri te Jose Mourinho. Emrat në garën për pankinën e Bayern Munich janë të shumtë, sidomos pas largimit të Niko Kovac. Gjermani nuk i shpëtoi furtunës te gjiganti bavarez dhe humbja 5-1 me Eintracht Frankfurt prishi “lumturinë”. Të shumtë ishin emrat që po përfliten për të marrë drejtimin e kampionëve të Gjermanisë, me […]

The post Bayern i befason të gjithë, surprizon me trajnerin e ri appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *