Lëkundje tërmeti në Tiranë

Lëkundje tërmeti në Tiranë

Një tërmet me magnitudë 3.8 lëkundi paraditen e kësaj të marte Tiranën. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiano Mesdhetare lëkundjet sizmike u regjistruan në 10:58. Tërmeti ishte me thellësi 10 kilometra dhe…