“Çmendet” Bayern Munchen, ofron 165 mln euro për dy lojtarë

Bayern Munchen është skuadra më aktive dhe dorëlëshuar e merkatos. Ndoshta edhe të gjendur përpara faktit se duhet të zëvendësonin dy legjenda, që i dhanë lamtumirën klubit si Franck Ribery dhe Arien Robben e kanë bërë detyrueshëm një përgjigje të fortë në nivelin e klubit. Sipas njoftimeve që vijnë nga Gjermania, klubi bavarez është një […]

The post “Çmendet” Bayern Munchen, ofron 165 mln euro për dy lojtarë appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *