Çmenduri në Amsterdam! Tottenham shënon në fund dhe shkon në finale (VIDEO)

Çmenduri në “Amsterdam Arena” aty ku u luajt gjysmëfinalja e kthimit mes Ajaxit dhe Tottenham. Vendasit e nisën me lehtësi të madhe sfidën kundër anglezëve për një vend në finalen e Champions League dhe shënoi dy gola në pjesën e parë. Duke i shtuar dhe golin e realizuar në Londër, Ajax me mbylljen e 45 […]

The post Çmenduri në Amsterdam! Tottenham shënon në fund dhe shkon në finale (VIDEO) appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *