Deputeti i PS kundër shkarkimit të Metës: Rama po shkatërron Shqipërinë

Deputeti i zgjedhur nga listat e PS, por i përjashtuar nga grupi parlamentar socialist, Gjetan Gjetani, i ka bërë thirrje kolegëve në Partinë Socialiste që të mos ndjekin kryeministrin Edi Rama në rrugën, sipas tij, të shkatërrimit dhe të përçarjes së Shqipërisë. Gjetani e konsideron dekretin e presidentit Ilir Meta për anulimin e 30 qershorit […]

The post Deputeti i PS kundër shkarkimit të Metës: Rama po shkatërron Shqipërinë appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *