E turpshme! Vodhën pakot e ndihmave të tërmetit, arrestohen dy policë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi dy punonjës policie dhe një punonjës të Shërbimit Zjarrfikës, si edhe procedoi penalisht 2 shtetase për veprat penale të “Mashtrimit” dhe “Shpërdorimit të detyrës”. Të arrestuarit janë shtetasit A.Z., me detyrë Shef i Seksionit të Rendit pranë Komisariatit të Policisë Rinas; E.H., me detyrë Komandant skuadre […]

The post E turpshme! Vodhën pakot e ndihmave të tërmetit, arrestohen dy policë appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *