EMRAT e 28 personave që humbën jetën nga tërmeti në Durrës dhe Thumanë

Ministria e Mbrojtjes ka publikuar listën me emrat e 28 personave që janë konfirmuar deri tani të vdekur nga tërmeti i fuqishëm i orëve të parë të së martës që goditi vendin, ndërsa të tjerë dyshohet të jenë ende nën rrënoja. “Në një shenjë respekti për jetët e humbura, dua të ndaj sot me të […]

The post EMRAT e 28 personave që humbën jetën nga tërmeti në Durrës dhe Thumanë appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *