Hidhet shorti i EURO 2020, Gjermania në “grupin e ferrit”

Është hedhur në Bukuresht shorti për fazën e grupeve të Euro 2020, që ka rezultuar me shumë fat për Italinë, por jo dhe aq për Kosovën, gjithnjë nëse skuadra e Challande do të arrijë të kualifikohet përmes playoff të Nations League. Skuadra e Mancinit e përfshirë si kokë grupi në atë A, kanë gjetur kundërshtarë […]

The post Hidhet shorti i EURO 2020, Gjermania në “grupin e ferrit” appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *