Ish-deputeti i PS: Rama i lajthitur, do hyjë në histori për shumë rekorde

Ish-deputeti socialist Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjetet sociale, shprehet se kryeministri Edi Rama do të hyjë në histori për shumë rekorde. Sherifi shkruan se pas parlamentit qesharak, tashmë Rama do të eksperimentojë zgjedhjet vendore pa opozitën me të cilën bën dialog politik dhe premton se do të shtojë në Kodin Penal, për ata […]

The post Ish-deputeti i PS: Rama i lajthitur, do hyjë në histori për shumë rekorde appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *