“Jam parashikues i madh”, Stresi: Para se të binte tërmeti njoftova në rrjete sociale

Reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur si “Stresi”, në një prononcim për mediat nga Manza e Durrësit pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili shkaktoi 51 viktima dhe 900 të plagosur u shpreh se është parashikues tërmetesh. Më tej ai theksoi se edhe këtë tërmet e kishte parashikuar një ditë para se të ndodhte […]

The post “Jam parashikues i madh”, Stresi: Para se të binte tërmeti njoftova në rrjete sociale appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *