Lajm i keq për shqiptarët/ Trump anulon Lotarinë Amerikane

Shtetet e Bashkuara pritet të anulojnë Lotarinë Amerikane dhe të adoptojë një sistemi të ri emigracioni që avantazhon personat më të kualifikuar. Plani i ri që pritet të prekë edhe mijëra shqiptarë u bë i ditur të enjten nga kreu i Shtëpisë së Bardhë, Donald Trump. Ai cili shtoi se kategoritë ekzistuese “Grin Kard” do të zëvendësohen […]

The post Lajm i keq për shqiptarët/ Trump anulon Lotarinë Amerikane appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *