7 months ago
80 mln euro dëm në Tiranë-Elbasan, ish-zyrtarët e ARRSH mbeten në burg
7 months ago
Hipersoniku kinez, për 2 orë nga Pekini në Nju Jork
7 months ago
“Të çmilitarizohet inteligjenca artificiale”. Apeli i kreut ekzekutiv të Google
7 months ago
Islanda, 66 mijë tifozë kërkojnë bileta për në “Rusi 2018”

Tottenham Hotspuri dhe Juventusi zhvillojnë ndeshjen e kthimit për fazën e 1/8 -ave të Champions League.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Torino përfundoi me rezultat 2-2.

Trajnerët Mauricio Pochettino dhe Massimiliano Allegri i kanë gati formacionet e tyre më të mira, për të këtë duel shumë të rëndësishëm. 90 minutësh pa shumë histori, pritet të luhet në “Emirates Stadium” me Manchester City-n që niset i avantazhuar ndaj Baselit, pas fitores 4-0.

Tags: