Pas Zoran Zaev, dy komedianët rusë kanë telefonuar edhe Haradinajn

Dy komedianët rusë, Alexei Stolyarov dhe Vladimir Kuznetsov mesa duket kanë gjetur terren në Ballkan për të bërë shaka me liderët e rajonit. Pasi ata u shtirën si politikanë në bisedat me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ky i fundit i ka dhënë edhe numrin e telefonit të homologut të tij kosovar Ramush […]

The post Pas Zoran Zaev, dy komedianët rusë kanë telefonuar edhe Haradinajn appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *