PSG mendon për merkaton, shënjestron yllin e Juventusit

Mattia De Sciglio pritet të jetë goditja e madhe e Paris Saint Germain në merkaton e janarit. Problemet në prapavijë e kanë shtyrë gjigantin francez të futet në merkato dhe më konkretisht te Juventusi. Objektiv kryesor i tyre është bërë De Sciglio, me “Le Parisien” që shkruan se ish-lojtari i Milanit pritet të transferohet në […]

The post PSG mendon për merkaton, shënjestron yllin e Juventusit appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *