Qesharake/ Shihni golin që pësoi Sevilla në Europa League (VIDEO)

Tifozët e pranishëm në “Sanchez Pizjuan” për ndeshjen e parë të 1/8-ave të Europa League mes Sevilla-s dhe Slavia Pargue kanë qenë dëshmitarë të një goli të pabesueshëm. Në minutën e 39-të të pjesë së parë, kur vendasit po fitonin 2-1, Kral ka shënuar golin e barazimit pa e kuptuar. Lojtari i miqve është goditur […]

The post Qesharake/ Shihni golin që pësoi Sevilla në Europa League (VIDEO) appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *