Refuzoi të dorëzojë mandatin, Murrizi: LSI dhe PDIU vodhën votat e PD në 2017

I ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora Neës, deputeti Myslim Murrizi, i cili refuzoi të dorëzojë mandatin, ka bërë llogaritë e votave që i mungojnë PD-së nga viti 2013 deri në 2017. Murrizi tha se PD i kanë munguar në vitin 2017, 70 mijë vota, që sipas tij kanë shkuar tek LSI dhe PDIU. […]

The post Refuzoi të dorëzojë mandatin, Murrizi: LSI dhe PDIU vodhën votat e PD në 2017 appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *