Surpriza/ Sulmuesi afrikan mund të luajë me kombëtaren shqiptare

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Peter Olayinka, po kalon një nga sezonet më të mirë të karrierës me skuadrën e Slavia Pragës. Ekipi i tij humbi ndeshjen e parë në Europa League kundër Chelseas me rezultatin 0-1, ndërsa nigeriani ka humbur mundësinë të luajë në “Stamford Bridge”. 23-vjeçari ka plotësuar numrin 3 të kartonëve të verdhë dhe […]

The post Surpriza/ Sulmuesi afrikan mund të luajë me kombëtaren shqiptare appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *