“U trondita kur pashë dëmet e tërmetit”/ Behgjet Pacolli dhuron 1 mln €

Pasi ka parë nga afër pasojat dramatike që la pas tërmeti shkatërrues, me jetë të humbura dhe rrënim shtëpish, Behgjet Pacolli me dy djemtë e tij, Isa dhe Ruhan Pacolli, dhurojnë 1 milion euro për rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti. Zv/kryeministri i Kosovës vizitoi një ditë më parë zonat e shkatërruara në Thumanë […]

The post “U trondita kur pashë dëmet e tërmetit”/ Behgjet Pacolli dhuron 1 mln € appeared first on Lupa.al.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *